Žádost o půjčku

Často kladené dotazy

Jak probíhá vyřízení žádosti?

Vyřízení žádosti o Perfect Money je nastaveno tak, aby bylo pro zákazníky co nejrychlejší a nejpohodlnější.

V první fázi si podáte žádost o půjčku prostřednictvím online formuláře. V ní uvedete své osobní údaje – jméno a příjmení, číslo OP a rodné číslo. Dále pak také adresu trvalého bydliště, číslo bankovního účtu a další doplňující informace. Zároveň si také sami zvolíte výši půjčky a dobu její splatnosti.

Po odeslání žádosti vám bude zaslán email. Podle návodu v něm provedete autorizaci a najdete zde také odkaz, kterým svoji žádost potvrdíte.

Následně bude půjčka potvrzena a zpracována. V případě schválení obdržíte email, jehož součástí bude smlouva. Tu zpětně odešlete. Ihned po obdržení smlouvy vám pak ještě tentýž budou peníze odeslány na váš bankovní účet.

Každý nový zákazník, který žádá o svou první půjčku a my půjčku schválíme, nám musí doručit takovouto podepsanou smlouvu s ověřeným podpisem, abychom jej mohli vyplatit.

Kdy mi přijdou peníze?

Peníze na účet dostanete ten samý den, kdy dojde k doručení smlouvy o půjčce. Obvykle to bývá mezi 13.00 – 16:00.

Kde lze získat ověřený podpis do smlouvy?

Ověřit podpis je snadná záležitost - podpis Vám ověří zpravidla na obecním úřadě, na většině pošt (zeptejte se u přepážky, nebo hledejte označení CZECH POINT).

Obsluze přiložíte podepsanou smlouvu a občanský průkaz, obsluha ověří identitu a skutečnost označí na smlouvu. Tu nám potom pošlete a tím je celý proces vyřízen!