Žádost o půjčku

Výhody půjčky Perfet Money

Krátkodobá půjčka před výplatou - jedná se o půjčku, která je určena především pro situace, kdy potřebujete peníze, s nimiž vystačíte do výplaty. Každému z nás se občas stane, že má nějaké nečekané výdaje, které naruší jeho rozpočet. Půjčka od Perfect Money pomáhá tyto situace řešit efektivně a rychle.

První půjčka bez poplatku!

Společnost Perfect Money nabízí mimořádně výhodné podmínky pro nové i stávající klienty. Pokud s půjčkou dosud nemáte zkušenosti, máte možnost si půjčit první sumu, aniž byste platili jakýkoliv poplatek navíc.

To znamená, že pokud si půjčíte 2.000 Kč s dobou splatnosti na týden, za 7 dní vrátíte stejnou sumu. Není jsou zde žádné úroky, není účtováno RPSN. Snadno si tak ověříte, že Perfekt Money půjčka je opravdu perfektní ve chvíli, kdy potřebujete rychle a levně půjčit menší finanční obnos.

Krátkodobá půjčka do výplaty!

Perfect Money je půjčkou, která vám pomůže vyřešit problémy v situaci, kdy potřebujete akutně sehnat peníze před výplatou.

Zbývá vám týden či čtrnáct dnů do výplaty a v peněžence či na bankovním účtu už nemáte dostatek volných finančních prostředků. Stačí zažádat o Perfect Money půjčku, zvolit si její výši a dobu splatnosti a odeslat žádost. Ještě tentýž den budete mít prostředky na účtu, pokud dojde ke schválení vaší žádosti o půjčku.

Kromě situace, kdy nemáte peníze před výplatou, lze půjčku samozřejmě využít i při mnoha dalších příležitostech. Půjčka je neúčelové, poskytnuté finanční prostředky tak můžete vyčerpat opravdu na cokoliv. Kompletní srovnání půjček do výplaty naleznete zde.

Splácení včas se vyplatí!

Pokud budete půjčku od Perfect Money splácet včas, budete mít nejen dobrý pocit a uniknete případným poplatkům za nedodržení termínu, ale získáte i něco navíc.

Každý, kdo tuto krátkodobou půjčku splatí včas, má garantováno, že i další půjčky dostane 7 dní navíc na to, aby půjčku zdarma splatil.

V praxi to znamená, že půjčíte-li si podruhé peníze na 7 dní, přičemž předchozí půjčku jste splatili včas, budete mít na splatnost této půjčky celkem 14 dní. Systém je plně automatický, o prodloužení lhůty tak nemusíte nijak žádat. Již u předchozí půjčky budete v potvrzení o přijetí platby informováni o tom, že díky včasnému splacení máte automaticky na další půjčku prodlouženou lhůtu splatnosti o celých 7 dní.