Žádost o půjčku

Půjčky před výplatou 5000 bez poplatku 1 kč

16. prosinec 2013

Krátkodobá půjčka před výplatou - pokud chcete rychlé peníe před výplatou, žádejte o půjčku Perfect Money. První půjčka pro nové klienty je zdarm a bez poplatku 1 kč.

První půjčka bez poplatku 1 Kč!

Společnost Perfect Money nabízí mimořádně výhodné podmínky pro nové i stávající klienty. Pokud s půjčkou dosud nemáte zkušenosti, máte možnost si půjčit první sumu, aniž byste platili jakýkoliv poplatek navíc.

To znamená, že pokud si půjčíte 2.000 Kč s dobou splatnosti na týden, za 7 dní vrátíte stejnou sumu. Není jsou zde žádné úroky, není účtováno RPSN. Snadno si tak ověříte, že Perfekt Money půjčka je opravdu perfektní ve chvíli, kdy

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Honza Doubrava

úterý, 25. březen 2014
00:32

Mohu jen doporučit, vše do 7 dní bez úroku.


Čtěte také...

Podmínky pro získání půjčky bez úroku a bez poplatku

Pro získání půjčky jsou stanoveny jen minimální požadavky. O půjčku Perfect Money může zažádat každý, kdo má platný občanský průkaz a je plnoletý, tedy dosáhl věku 18 let. Nesmíte mít nesplacenou půjčku u jiné společnosti.

Výhody půjčky Perfet Money

Krátkodobá půjčka před výplatou - jedná se o půjčku, která je určena především pro situace, kdy potřebujete peníze, s nimiž vystačíte do výplaty.


Partnerské stránky

Partnerské stránky

RPSN u krátkodobých půjček

RPSN je u krátkodobých půjček na první pohled vysoké. Je to však dáno tím, že jde o půjčky, které jsou poskytovány maximálně na několik týdnů. V praxi to pak znamená, že ačkoliv je RPSN vysoké, za půjčku nezaplatíte nijak horentní sumu.